Osuszanie budynków i mieszkań Bolimów

Jeżeli doświadczyli Państwo zalania mieszkania lub budynku na terenie Bolimowa zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osuszania mieszkań lub budynków.

 

Gwarantujemy 100% skuteczności wykonanej przez nas usługi.

  • Współpracujemy ze wszystkimi ubezpieczycielami
  • Korzystamy z profesjonalnych urządzeń osuszających, które w połączeniu z wiedzą oraz nabytym doświadczeniem są gwarantem skuteczności wykonanej przez nas usługi.

Skontaktuj się już dziś, nasi pracownicy dotrą na miejsce awarii dokonają pomiarów a następnie jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług dobierzemy odpowiednie urządzenia do zalanej powierzchnii. Po zakończonym procesie osuszania wykonamy ozonowanie pomieszczeń.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z procesem osuszania mieszkania lub budynku po zalaniu!

Prace związane z osuszaniem mieszkań wykonujemy na terenie Bolimowa oraz w całym Województwie Łódzkim:

osuszanie po zalaniu

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu

Doznałeś awarii instalacji hydraulicznej w skutek czego Twojego mieszkanie lub budynek zostało zalane? Sprawdź dlaczego warto osuszyć mieszkanie i jak możemy Ci pomóc. Dzięki odpowiedniej wiedzy i profesjonalnemu sprzętowi przywrócimy twoją nieruchomość do stanu sprzed zalania

Czytaj więcej!
osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszanie Wilgoci Technologicznej mieszkania lub budynku

Jesteś w trakcie remontu mieszkania lub może właśnie odbierasz swoje nowe mieszkanie od dewelopera? Sprawdź na czym polega proces osuszania wilgoci technologicznej, który znacząco przyspiesza proces wykończenia mieszkania!

Czytaj więcej!

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiemy !
Skontaktuj się z nami