O firmie Osuszaniebudynkow.pl

osuszanie budynkow po zalaniu

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu spowodowanym awarią instalacji hydraulicznej lub warunkami pogodowymi to nasza domena. Wykonując nasze usługi zawsze trzymamy się naszej podstawowej wartości która polega na niwelowaniu skutków zalania z najwyższą uczciwością. Cenimy sobie także relacje z klientami i pracujemy z nimi bezpośrednio-Podczas usługi osuszania mieszkania lub budynku nasi technicy zawsze pozostają do Państwa dyspozycji. Nasza firma rozlicza się bezgotówkowo i współpracuje ze wszystkimi ubezpieczycielami.

W zakres naszych usług wchodzi także osuszanie wilgoci technologicznej w mieszkaniach które zostały dopiero oddane do użytku lub w tych w których aktualnie trwa remont.

Więcej informacji na temat tej technologii znajdziesz tutaj.

Jeśli doznałeś awarii instalacji i twoje mieszkanie lub budynek zostało zalane i jesteś zainteresowany usługą osuszania skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytania.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Posiadamy profesjonalny sprzęt.Korzystamy z profesjonalnych urządzeń do osuszania pomieszczeń, które zapewniają skuteczność. Zdaj sobie sprawę, że nie każdy osuszacz budowlany jest osuszaczem budowlanym.
  • Wiedza.Posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie budownictwa i osuszania co gwarantuje skuteczność przeprowadzanych usług.
  • Zaangażowanie. Pełne zaangażowanie z naszej strony podczas całego procesu osuszania.  Zawsze wywiązujemy się z umowy tak aby zapewnić satysfakcję.
  • Współpraca ze wszystkimi ubezpieczycielami i rozliczenia bezgotówkowe. Wystarczy, że udzielisz nam pełnomocnictwa do załatwiania wszelkich spraw związanych z osuszaniem mieszkania lub budynku.
  • Dostępność. Nasi pracownicy są zawsze dostępni. Jeśli pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości to zawsze możesz się z nami skontaktować.

Doświadczenie

Osuszanie mieszkań i budynków
Wiedza z zakresu budownictwa
osuszanie po zalaniu

Osuszanie budynków i mieszkań po zalaniu

Doznałeś awarii instalacji hydraulicznej w skutek czego Twojego mieszkanie lub budynek zostało zalane? Sprawdź dlaczego warto osuszyć mieszkanie i jak możemy Ci pomóc. Dzięki odpowiedniej wiedzy i profesjonalnemu sprzętowi przywrócimy twoją nieruchomość do stanu sprzed zalania

Czytaj więcej!
osuszanie wilgoci technologicznej

Osuszanie Wilgoci Technologicznej mieszkania lub budynku

Jesteś w trakcie remontu mieszkania lub może właśnie odbierasz swoje nowe mieszkanie od dewelopera? Sprawdź na czym polega proces osuszania wilgoci technologicznej, który znacząco przyspiesza proces wykończenia mieszkania!

Czytaj więcej!

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiemy !
Skontaktuj się z nami